O NÁS

Firma JS-CZ, s.r.o. je zavedenou společností v oboru stavebnictví a souvisejících technických zařízení budov. Vedení společnosti a management má více jak dvacetiletou praxi v předmětných oborech.

Předmětem činnosti naší firmy je kromě stavebních dodávek a prací také dodávka a montáž nerezových a zámečnických výrobků, elektroinstalací, zdravotních instalací, splaškové a dešťové kanalizace, systémů ústředního vytápění, plynu a tepelných čerpadel značky NORDline.

Naše činnost je od roku 2019 také rozšířena o kovovýrobu, kdy se naše společnost výhradně propojila s kovoobráběcí firmou. Náš strojový park obsahuje plošný laser Trumpf 3030 a ohraňovací stroj Amada HFB 170 – 3., došlo k rozšíření zámečnické dílny a začali jsme s výrobou dle individuálních potřeb a přání zákazníka.

V současné době se společně zaměřujeme především na precizní zpracování a povrchovou úpravu nerezových, hliníkových a ocelových dílů.

Firma spolupracuje především s investory, kteří mají zájem o komplexní dodávky ve velmi dobré kvalitě a v požadovaném čase. Firma zaměstnává tým odborných pracovníků, při jejichž výběru je kladen důraz na odbornost, kvalitu odvedené práce, organizační schopnosti a samostatnost při výkonu práce. Při větším rozsahu prací umí firma operativně zvýšit svou kapacitu pracovníků.

Našim objednatelům jsme připraveni poskytnout maximální součinnost při přípravě realizace investičního záměru. Umíme zpracovat různý stupeň projektové dokumentace a následnou cenovou nabídku. Zakázku zrealizujeme a dovedeme až po vlastní kolaudaci objektu.

Naši spolupracovníci, zaměstnanci i subdodavatelé jsou pravidelně školeni a informováni našimi dodavateli o nových materiálech a novinkách v technologii montáží námi dodávaných a používaných materiálů.

Firma má veškeré technické vybavení potřebné k profesionální realizaci zakázek.

CERTIFIKÁTY SPOLEČNOSTI

Copyright © JS-CZ, s.r.o.
Vytvořilo Magna Webstudio